Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Produkcja i zastosowanie bindownic plastikowych

Bindownice plastikowe mogą być produkowane przy użyciu maszyn do bindowania plastikowego lub maszyn do bindowania spiralnego. Różnica polega na trwałości oprawy: bindownice spiralne wytwarzają trwałe oprawy. Dokumenty utworzone za pomocą bindownicy plastikowej mogą być otwierane i zamykane w późniejszym terminie.

Obszary zastosowań bindowania plastikowego są bardzo szerokie. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia prac naukowych, dokumentacji, prezentacji, raportów z projektów i wielu innych. Ale bindowanie plastikowe może być również wykorzystywane w innych obszarach, na przykład do tworzenia albumów fotograficznych, kolekcji przepisów lub kalendarzy.

Wysokowydajne bindownice firmy sprintiko oferują doskonałą wydajność dziurkowania i bindowania, a także mogą czysto wykonywać grube oprawy plastikowe. Posiadają również praktyczne funkcje dodatkowe, takie jak wyjmowany pojemnik na odpady po dziurkowaniu lub system centrowania, który zapobiega przekrzywianiu papieru. Gwarantuje to, że Państwa dokumenty będą zawsze perfekcyjne pod względem wizualnym.

Zalety bindowania plastikowego

Bindowanie plastikowe łączy papier w ustalonej kolejności i zapobiega przesuwaniu się lub gubieniu pojedynczych kartek. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór grzbietów do bindowania plastikowego i spiralnego. Oba rodzaje grzbietów do bindowania mają swoje zalety: grzbiety do bindowania spiralnego umożliwiają obracanie arkuszy o 360° na płasko, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Oprawa spiralna to trwała i praktycznie niezniszczalna oprawa (np. do kalendarzy szkolnych). Z kolei klasyczne plastikowe grzbiety do bindowania mogą być otwierane i zamykane w późniejszym czasie i nadają się do zmiennych treści.

Odpowiedni rodzaj bindowania do pożądanego celu

Istnieją różnice między grzbietami do bindowania, szczególnie w odniesieniu do ich obszarów zastosowań i przedziałów cenowych: broszury ze spiralnym grzbietem do bindowania można składać szczególnie cicho i płynnie dzięki spiralnemu kształtowi i gładkiej powierzchni. Są one zatem idealne do zeszytów szkolnych i nut. Z drugiej strony, plastikowe grzbiety do bindowania mają niską cenę zakupu i są przede wszystkim opłacalne finansowo. Ze względu na długą żywotność i możliwość ponownego użycia grzbietów do bindowania, oprawa plastikowa gwarantuje atrakcyjny stosunek ceny do jakości.

Personalizacja i formaty

Dokumenty oprawione w bindownicę plastikową wyglądają ponadczasowo, elegancko i profesjonalnie. W ofercie sprintiko nasi klienci mogą wybierać spośród wielu różnych średnic, długości, kolorów i kształtów grzbietów do bindowania, przy czym średnica grzbietu do bindowania określa, ile arkuszy może on oprawić. Długość grzbietu do bindowania jest oparta na standardowych formatach papieru (A4, A5). Zastosowanie różnych kolorów umożliwia naszym klientom indywidualizację i kategoryzację opraw plastikowych. Oznacza to, że oprawa dokumentów może być zorganizowana i zaprojektowana całkowicie zgodnie z Państwa życzeniem. Jeśli jednak brakuje Państwu czegoś w istniejącym asortymencie, sprintiko zawsze zapewnia doskonały rezultat dostosowany do Państwa potrzeb dzięki niestandardowym projektom specjalnym!

Jako klienci sprintiko korzystają Państwo również z szybkiej 24-godzinnej wysyłki, uczciwych warunków i doskonałej obsługi klienta przez cały czas.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)