Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Zalety plastikowych grzbietów do bindowania

Plastikowe grzbiety do bindowania są bardzo popularne, ponieważ oferują liczne zalety. Plastikowe grzbiety do bindowania są zazwyczaj bardzo trwałe ze względu na materiał, z którego są wykonane i mogą być często używane ponownie. Sprawia to, że grzbiety do bindowania są atrakcyjne nie tylko ze względu na korzystną cenę zakupu. Kolejną zaletą jest ich wszechstronność : Dzięki plastikowym grzbietom do bindowania mogą Państwo szybko i łatwo zestawiać dokumenty i segregować je w uporządkowany sposób. Grzbiety do bindowania można błyskawicznie otwierać i zamykać, dzięki czemu w każdej chwili mogą Państwo wymienić poszczególne arkusze. Oznacza to, że Państwa dokumenty są zawsze aktualne. Plastikowe grzbiety do bindowania są nie tylko praktyczne, ale także niezbędne dla profesjonalnego wyglądu. Możliwe zastosowania obejmują foldery prezentacyjne, dokumenty szkoleniowe i cenniki.

Rozmiary i warianty plastikowych grzbietów do bindowania

W sprintiko znajdą Państwo plastikowe grzbiety do bindowania w dwóch podstawowych wersjach: owalnej i okrągłej. Wersja okrągła nadaje się do broszur o objętości do 130 arkuszy. Wersja owalna może pomieścić jeszcze więcej arkuszy. sprintiko oferuje okrągłe i owalne plastikowe grzbiety do bindowania o średnicy od 6 mm do 45 mm. Wszystkie nasze plastikowe grzbiety do bindowania są w formacie A4. Oferujemy dodatkową opcję zróżnicowania Państwa teczki na dokumenty poprzez wybór różnych kolorów:

  • niebieski
  • czarny
  • przezroczysty
  • biały

Wszystkie warianty można zamawiać w pudełkach. Używając indywidualnego koloru, mogą Państwo ustawić specjalne akcenty - np. dla materiałów marketingowych lub skoroszytów do użytku wewnętrznego. Mogą Państwo również wybrać kolor plastikowego grzbietu segregatora w oparciu o projekt prezentacji, aby stworzyć spójny i profesjonalny wygląd.

Akcesoria do plastikowych grzbietów do segregatorów

Oprócz plastikowych grzbietów do segregatorów, w sprintiko znajdą Państwo również pasujące akcesoria. W naszym asortymencie znajdą Państwo paski do segregatorów z plastikowymi grzbietami A4, które można wykorzystać do schludnego i uporządkowanego archiwizowania różnych dokumentów w folderze. Oferujemy również wydajną bindownicę do plastiku, która może być używana do ręcznego bindowania dokumentów za pomocą plastikowych grzbietów do bindowania. Dostępna u nas bindownica do grzbietów plastikowych znacznie ułatwia bindowanie i umożliwia oprawę wielu dokumentów w bardzo krótkim czasie. Dlatego też stała się ona nieodzownym elementem codziennego życia wielu firm. Nasze foliowe kieszenie na grzbiety do bindowania A4 mogą zostać wpięte do dokumentu razem z papierowymi stronami, a następnie służyć jako kieszenie (np. na plan lekcji, zdjęcia lub notatki).

Plastikowe grzbiety do bindowania od sprintiko

sprintiko charakteryzuje się nie tylko szeroką gamą produktów i dużym wyborem wariantów kolorystycznych i rozmiarowych, ale także indywidualną i fachową obsługą. Nasz zespół obsługi klienta chętnie odpowie na wszelkie Państwa pytania telefonicznie, e-mailem lub faksem. Z przyjemnością pomożemy Państwu znaleźć odpowiedni segregator plastikowy i akcesoria z naszej oferty. Zamawiając w sprintiko, korzystają Państwo również z bezpiecznej i szybkiej wysyłki - często w ciągu 24 godzin.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)