Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Wobblery półkowe w marketingu

Wobblery półkowe to niewielkie elementy reklamowe, które przyciągają uwagę klienta dzięki swojej mobilności. Wykorzystywane są głównie jako materiały POS. Wobbler ma dwa końce, z których jeden przykleja się do półki, a drugi jest połączony z szyldem: zawiera on rzeczywistą reklamę - np. rabaty, promocje lub oferty specjalne.

Wobblery półkowe są wykonane z elastycznych materiałów i są bardzo dynamiczne. Wystarczy ruch w sklepie, aby wytworzyć przeciąg, który uruchomi wobblera. Dzięki zastosowaniu przezroczystych lub subtelnych kolorów, bujak znika w tle i kołysze się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Z kolei nadruk powinien być zaprojektowany w przyciągających wzrok kolorach.

Zalety wobblerów półkowych

W marketingu wobblery są opłacalnym narzędziem pozytywnie wpływającym na decyzje zakupowe. Pomimo niewielkich rozmiarów mają wiele zalet. Jedną z głównych zalet jest łatwość montażu: Wobblery półkowe są mocowane do półki za pomocą kropki samoprzylepnej lub po prostu wkładane do szyn skanera. Można je szybko wymieniać, aktualizować i usuwać. Jest to szczególnie przydatne przy zmianie ofert i kampanii marketingowych.

Drugą zaletą wobblerów półkowych jest ich efekt 3D. Wobbler wystaje do alejki i podkreśla artykuły, które - dosłownie - "wyróżniają się" od reszty asortymentu. Wobblery oferują zatem idealną okazję do przyciągnięcia uwagi konsumentów i skutecznego umieszczenia reklamy.

Przyciągający wzrok design jest szczególnie odpowiedni dla:

  • Niskich cen i rabatów
  • Nowe premiery
  • ofert sezonowych
  • Edycji specjalnych
  • Promocje i konkursy

Widzowie mogą szybko uchwycić te informacje podczas przechodzenia przez sklep. Poprzez integrację logo i sloganów, shelf rockery zwiększają świadomość marki. Są one również doskonałym sposobem na stymulowanie zakupów impulsowych i zwrócenie uwagi na produkty uzupełniające. Promuje to efekty sprzedaży krzyżowej, ponieważ konsument jest zachęcany do zakupu dodatkowych produktów.

Odpowiedni materiał na wobblery półkowe

Nasze wobblery promocyjne są dostępne w różnych długościach, kształtach i z różnych materiałów. Im dłuższy wobbler, tym dalej znak wisi w pomieszczeniu. Jeśli chodzi o materiały, oferujemy karton, plastik, aluminium i metal. Mają one różne zalety, np. pod względem zachowania podczas ruchu i trwałości. Plastik i papier chwieją się łatwiej niż aluminium. Z drugiej strony, aluminium i metal są szczególnie trwałe i w razie potrzeby można je wyginać w kierunku ruchu. Nasz duży wybór pomoże Państwu znaleźć odpowiedni produkt do danego zastosowania. Jeśli cenią sobie Państwo materiały przyjazne dla środowiska, polecamy nasze wobblery półkowe wykonane z kartonu lub łatwego do recyklingu plastiku PET.

Siła klejenia wobblerów POS

W naszym asortymencie znajdą Państwo wobblery o różnej sile klejenia. Rozróżniamy kleje usuwalne i trwałe. Trwałe wobblery półkowe są przeznaczone do trwałego przymocowania do półek. Wersja usuwalna jest idealna do celów tymczasowych, np. do ofert specjalnych.

Niektóre z naszych wobblerów POS mają nie tylko trwałą siłę klejenia, ale można je również usunąć bez pozostawiania śladów. Dzięki wysokiej jakości kropkom kleju z czystego akrylu, wobblery półkowe mocno przylegają do podłoża, ale nadal można je usunąć bez pozostawiania śladów. Daje to Państwu maksymalną elastyczność w rozmieszczaniu produktów.

Proszę kupić wobblery do półek tanio online

Jesteśmy rodzinną hurtownią z wieloletnim doświadczeniem w sektorze punktów sprzedaży. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba do prezentacji produktów i oznaczania cen. W przypadku większych ilości dostępne są atrakcyjne ceny promocyjne. Oznacza to, że mogą Państwo zamówić shelf wobblery na szczególnie korzystnych warunkach. Wiele z naszych artykułów jest dostępnych od ręki i może zostać dostarczonych w ciągu 1-3 dni. Mniejsze ilości wysyłamy w arkuszach (do zdejmowania izolacji) lub w blokach (do wyłamywania). Większe opakowania wysyłamy w paczkach, workach lub pudełkach.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące asortymentu lub procesu zamawiania, nasz zespół obsługi klienta chętnie Państwu pomoże. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo w godzinach pracy. Jako firma z tradycjami, znajdziemy odpowiednie rozwiązanie na każde Państwa życzenie!

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)