Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Odpowiednia ramka zatrzaskowa do każdego zastosowania

Niezależnie od tego czy szukasz ramek wymiennych na ilustracje lub zdjęcia, czy też może czarnych lub srebrnych zatrzasków strong> masz gwarancję, że znajdziesz w naszym sklepie wszystko, co jest Ci potrzebne. Nasze aluminiowe ramki zatrzaskowe wyglądają szczególnie dobrze na powierzchniach reklamowych i w biurach, lecz mogą być również stosowane jako ramki wymienne na zdjęcia dzieci i zdjęcia rodzinne.

Jeśli potrzebujesz ramek zamiennych na kilka zdjęć, nasz model ramki zatrzaskowej okien będzie dla Ciebie właściwym wyborem, ponieważ umożliwia prezentację zdjęć z obydwu stron. Można je znaleźć w poszczególnych formatach naszych ramek zatrzaskowych.

Ochrona przeciwpożarowa jest najwyższym priorytetem, szczególnie w pomieszczeniach publicznych, a dzięki naszej nowo wprowadzonej gamie ramek zatrzaskowych certyfikowanych w zakresie ochrony przeciwpożarowej zaspokajamy również tę potrzebę.

Nasze ramki zatrzaskowe ze zintegrowanym podświetleniem są szczególnie popularne w witrynach sklepowych, w których możesz dzięki nim wyeksponować swój przekaz reklamowy także w nocy. Podświetlenie to oświetla środkową część ramki od tyłu, tworząc przyjemna i zachęcającą atmosferę.

Nasze ramki zatrzaskowe w skrócie

Aby osiągnąć skuteczność, każdy przekaz reklamowy wymaga odpowiedniej oprawy. Aby sprostać tej różnorodności, nasza oferta ramek zatrzaskowych jest również dostępna w szerokiej gamie rozmiarów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ramek wymiennych na plakaty w obszernych formatach A0 i A1 do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, ramek zatrzaskowych na kalendarze ścienne w formacie A2, na certyfikaty i zdjęcia w formacie A4 i wielu innych: Stylowa ramka zawsze wyeksponuje wartość Twojego przekazu. Ważne jest, aby zwracać uwagę na format wewnętrzny - każdy opis ramki zatrzaskowej oprócz wymiarów zewnętrznych ramki zawiera również wymiary widocznego obszaru Twoich wydruków. Najlepsze rozwiązanie to wypróbowanie ramki przed zakupem, aby sprawdzić czy zapewnia pełną widoczność treści. Jeśli od początku jest jasne, że potrzebujesz wodoszczelnych aluminiowych ramek zatrzaskowych do reklamy zewnętrznej lub ramek wymiennych do zdjęć z podświetleniem LED do witryny sklepowej, możesz uzyskać bezpośredni podgląd wszystkich aktualnie dostępnych formatów naszych ramek zatrzaskowych o żądanych parametrach za pośrednictwem odpowiedniej zakładki w menu. 

Szczegóły dotyczące obróbki naszych aluminiowych ramek zatrzaskowych

Niezależnie od formatu i indywidualnych specyfikacji, możesz polegać na wysokiej jakości naszych aluminiowych ramek wymiennych. Z jednej strony, nasze aluminiowe ramy wymienne charakteryzują się wysoką trwałością dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów, co zapewnia dużą elastyczność stosowania. Z drugiej zaś, nasze wymienne ramki na zdjęcia są również bardzo przyjazne dla użytkownika, jeśli chodzi o instalowanie i wymianę materiałów reklamowych.

Wszystkie ramki zatrzaskowe są albo docinane ukośnie z zachowaniem najwyższej precyzji, albo są zaokrąglone poprzez wbudowane narożniki. W połączeniu z dużą szerokością profilu aluminiowych ram wymiennych w dwóch wersjach, zapewnia to najlepszą możliwą ekspozycję treści reklamowych.

Ale równie ważna co styl jest dla nas ochrona twoich wydruków reklamowych instalowanych w ramkach. Z tego powodu, każda przypinana ramka jest wyposażona w przezroczystą, antyrefleksyjną osłonę wykonaną ze sztywnego PCV. Jest ona wkładany do aluminiowej ramki wymiennej wraz z wybranym wydrukiem, a następnie zaciskana razem z wydrukiem. Oznacza to, że Twoje wydruki zyskują dodatkową ochronę przed blaknięciem, na przykład pod wpływem światła słonecznego.

Jeśli nie możesz znaleźć ramki zatrzaskowej odpowiedniej do twojego zastosowania, możesz przesłać indywidualne zapytanie z poziomu strony wybranego modelu ramki zatrzaskowej. Z przyjemnością prześlemy Ci również próbki, które pomogą Ci dokonać wyboru. 

Alternatywy dla ramek zatrzaskowych

Oczywiście ramki zatrzaskowe to nie jedyny sposób na atrakcyjną prezentację wydruków. Oto krótki przegląd przydatnych produktów alternatywnych.

Dla tych, dla których składanie i rozkładanie ramek wymiennych jest zbyt kłopotliwe, proste i skuteczne rozwiązanie w postaci ramek napinających będzie najbardziej satysfakcjonujące. W przeciwieństwie do ramki zatrzaskowej, wystarczy rozciągnąć wydruk w zaciskach, które są umieszczone w każdym rogu aluminiowej ramki wymiennej. Siła rozciągająca sprężyn, które są wbudowane w ramkę zaciskową jako element stabilizujący sprawi, że Twój plakat pozostanie zawsze idealnie wyśrodkowany.

W zastępstwie aluminiowych ramek zatrzaskowych, często używanym rozwiązaniem umożliwiającym prezentację informacji promocyjnych na imprezach branżowych lub w miejscach sprzedaży są typowe ramki plakatowe wraz z dopasowanym stojakiem. Nasze kieszenie na plakaty w ogóle nie wymagają stosowania jakichkolwiek ramek. Przekonują swoją prostotą, a jednocześnie zapewniają kompleksową ochronę przed zabrudzeniem lub uszkodzeniem znajdującego się w środku dokumentu. Wśród naszych produktów znajdziesz również tzw. kieszenie C, które oprócz pewnej ochrony dokumentu zapewniają praktyczne opcje mocowania do wszystkich powierzchni.