Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Ramki zatrzaskowe z podświetleniem LED firmy SPRINTIKO

Wszystkie nasze ramki zatrzaskowe z podświetleniem LED wykonane z aluminiumw formatach od A2 do A4 mają wspólną cechę: prosty montaż i prostą instalację wydruku. Wszystkie wkręty i kołki montażowe są dołączone do ramki, podobnie jak zasilacz wymagany do podświetlenia LED z przewodem o długości 4,8 m, zapewniającym pełna swobodę mocowania. Po zamontowaniu wymiennej ramki z podświetleniem LED, będziesz mógł wymieniać prezentowane treści przez łatwe otwarcie boków ramki. Ponadto osłona z twardego PVC, która również znajduje się w zestawie, niezawodnie ochroni prezentowane wydruki przed zabrudzeniem i blaknięciem.

Ochrona żywych kolorów na wydrukach dzięki ramce wymiennej z podświetleniem LED

Czy chciałbyś prezentować swoim klientom swój przekaz reklamowy nie tylko w dzień, ale i w nocy? Jeśli tak, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie w postaci ramek zatrzaskowych z podświetleniem LED! Dzięki panelowi LED zamontowanemu wzdłuż tylnej części rami, wydruk który włożysz do jej wnętrza, zostanie podświetlony na całej powierzchni. Podświetlenie to stworzy w twojej witrynie rodzaj zachęcającej atmosfery, której Twoi klienci nie będą mogli się oprzeć podczas wieczornych spacerów.

Ramki zatrzaskowe z podświetleniem LED w różnych rozmiarach

Nasze podświetlane ramki zatrzaskowe oferujemy w trzech rozmiarach. Ramki w formacie DIN A2, ze względu na swój rozmiar, idealnie nadają się do prezentacji plakatów. Nieco mniejsze, ale nadal dobrze widoczne z dość dużej odległości, są ramki wymienne z podświetleniem LED w formacie DIN A3. Oczywiście oferujemy również niezwykle popularne ramki zatrzaskowe w formacie DIN A4 w wersji z podświetleniem. Ponieważ widoczny obszar wewnętrzny jest nieco mniejszy niż format ramki, należy wcześniej sprawdzić, czy cała treść dokumentu bądź cały obszar wydruku będą w pełni widoczne. Wydruk zostanie przykryty na maksymalną szerokości 1 cm z każdej strony przez uchwyt ramki zatrzaskowej. Ze względu to że źródło światła jest umieszczone z tyłu, ważne jest, aby podświetlany arkusz był zadrukowany tylko z jednej strony.

Ramki zatrzaskowe do innych celów specjalnych

Podświetlane wersje naszych ramek zatrzaskowych o ponadczasowym designie to tylko jeden z wielu oferowanych przez nas produktów dostosowanych do odpowiednich zastosowań. Nasze wodoodporne ramki zatrzaskowe to doskonały wybór do zastosowań zewnętrznych. Są one również dostępne w wersji z blokadą.