Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Odpowiednia przezroczysta okładka na każdą okazję

W zależności od okazji i zawartości, odpowiednie są różne rodzaje przezroczystych okładek. Dlatego też sklep SPRINTIKO podzielony jest na następujące kategorie:

 • Ochronne okładki
 • Koszulki dziurkowane
 • Koszulki zbiorcze
 • Ofertówki

Wizytówki, karty płatnicze, broszury, menu, płyty CD czy DVD, infografiki czy klasyczne dokumenty w formacie A4 – wiele treści można uporządkować dzięki przezroczystym kieszeniom i koszulkom. Sukces w biznesie jest zawsze kwestią właściwego spojrzenia, systematycznej i dogodnej organizacji. Powiązane produkty, takie jak koszulki na dokumenty, teczki na projekty lub rejestry uzupełniają bogatą ofertę dla naszych klientów, takich jak drukarnie, introligatornie, punkty sprzedaży i logistyka, jak również handel i przemysł. Odpowiednie wyposażenie sprawia, że ważne dokumenty nie zostaną niepotrzebnie utracone ani zużyte. Im lepszy system przechowywania i uporządkowania, tym lepiej będzie działać dobrze zorganizowana firma.

Przezroczyste okładki w różnych formatach

Ponieważ rozmiar zawartości zmienia się w zależności od sytuacji, SPRINTIKO oferuje klientom różne formaty przezroczystych okładek. Oferujemy małe, średnie i duże produkty o wymiarach odpowiadających typowym dokumentom. W naszym sklepie internetowym dostępne są następujące warianty:

 • Przezroczyste okładki A3
 • Przezroczyste okładki A4
 • Przezroczyste okładki A5
 • Przezroczyste okładki A6

Poszczególne artykuły różnią się pod względem sposobu otwierania:

 • Przezroczyste okładki otwierane z boku (długa krawędź)
 • Przezroczyste okładki otwierane od góry (krótka krawędź)
 • Przezroczyste okładki otwarte z boku i z góry

Przezroczyste okładki do wpinania i segregowania

Przezroczyste okładki są bardzo pomocne przy segregowaniu dokumentów i treści bez konieczności ich dziurkowania i dotykania: Umożliwiają one długotrwałe przechowywanie w dossier, skoroszytach i segregatorach. W przezroczystych okładkach SPRINTIKO można wybrać rodzaj otworów, dzięki czemu zawsze dostępne jest odpowiednie dziurkowanie. SPRINTIKO posiada w ofercie przezroczyste okładki do segregowania różnych dokumentów, kart, pocztówek i zdjęć.

Przezroczyste okładki na karty, pocztówki i fotografie

Zalety przezroczystych okładek wykraczają poza ochronę i przechowywanie ważnych dokumentów w klasycznym formacie DIN A4. Dzielone koszulki stanowią praktyczne i bezpieczne miejsce na małe płaskie przedmioty, których powierzchnie warto chronić.

 • Przezroczyste okładki na karty nadają się np. do pocztówek, wizytówek lub kart kredytowych. Ich zastosowanie jest celowe w kontekście zawodowym, jak i prywatnym. Na przykład wysokiej jakości osłony kartek w formacie A4 zapewniają miejsce na 10 wizytówek lub kart kredytowych w układzie poziomym. Dzięki dziurkowanej krawędzi przezroczyste okładki mogą być łatwo przechowywane w segregatorach, teczkach lub skoroszytach. Oznacza to, że ważne arkusze zawsze znajdują się we właściwym miejscu.
 • Przezroczyste okładki do kartek pocztowych chronią listy biznesowe lub prywatne pocztówki. Pozwalają one na szybki wgląd w zawartość i chronią przed zabrudzeniem lub zużyciem. Na przykład, odpowiednie produkty w formacie A4 DIN mieszczą około 8 pocztówek w formacie pionowym 10 x 15 cm. Ponieważ przezroczyste okładki do pocztówek mogą być składane w segregatorach, uporządkowanie pocztówek w jednej teczce stanowi żadnego problemu. To oszczędność czasu i niezwykła praktyczność.
 • Dla tych, którzy chcą w uporządkowany sposób przechowywać swoje obrazy i zdjęcia, praktyczne przezroczyste okładki na zdjęcia mogą być alternatywą dla klasycznego albumu. W przeciwieństwie do albumu fotograficznego, kolekcję zdjęć można powiększyć poprzez dziurkowanie przezroczystych okładek, ponieważ w wytrzymałej teczce jest miejsce na wiele przezroczystych okładek. Dzięki temu bezpieczne przechowywanie zdjęć jest proste jak bułka z masłem. Ponadto nie ma potrzeby długiego szukania, aby sięgnąć do wspomnień. SPRINTIKO oferuje różne przezroczyste okładki do zdjęć o różnych rozmiarach w formacie poziomym.

Dzielone przezroczyste okładki

Dzielone przezroczyste okładki A4 można używać w sposób bardzo elastyczny dzięki kieszonkom. Dzięki temu te ekonomiczne produkty pomagają w sensowny sposób segregować różne płaskie materiały: Wycinki z gazet, mniejsze infografiki czy naklejki, luźne przybory biurowe można szybko posortować tematycznie, łatwo je odnaleźć i przyporządkować do kieszonki w podzielonej przezroczystej okładce.

Kup przezroczyste okładki

Przy zakupie wysokiej jakości przezroczystych okładek nasi klienci otrzymują nie tylko z szybką dostawę. Oprócz możliwości złożenia indywidualnego zamówienia, SPRINTIKO oferuje wykonuje również produkty na zamówienie. Oznacza to, że niestandardowe rozwiązania mogą zostać pomyślnie wdrożone. Wraz ze wzrostem wielkości zamówienia, dla każdej wielokrotności 100 cena przezroczystych okładek maleje, dlatego warto kupować większe ilości. Już teraz zamówcie Państwo wysokiej jakości przezroczyste okładki!