Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Gumki recepturki - długa historia sukcesu

Pierwsza gumka powstała, gdy 200 lat temu wynalazca Thomas Hancock wyciął ją z gumowej butelki. Ten rodzaj gumy nie był tak elastyczny ani sprężysty jak nowoczesne (tekstylne) gumki, których używamy na co dzień. Niemniej jednak, zalety wytrzymałych gumek na metry szybko stały się oczywiste: wtedy, jak i teraz, można je stosować elastycznie, dopasowują się do kształtów, nadają się do uszczelniania oraz ulepszają i uszlachetniają każdy produkt.

Płaska gumka dla Państwa produkcji

Asortyment elastycznych gumek w sklepie internetowym sprintiko obejmuje gotowe sznury gumowe z zawleczkami na końcu, a także gotowe pętle i gumki zamykane metalowymi zawleczkami, które są dostępne do natychmiastowej dostawy. O ile zyskują Państwo na tym, że, jak sama nazwa wskazuje, można kupić gotowe sznurki gumowe z gotowymi pętelkami, o tyle gumki płaskie zachwycają swoją wytrzymałością i wartością do dalszej obróbki. W szczególności płaskie gumki o szerokości 5 mm są często używane w różnych zastosowaniach. Od teczek roboczych po maski higieniczne, w asortymencie sprintiko znajdą Państwo odpowiednią gumkę płaską w różnych kolorach, szerokościach i rozmiarach rolek.

proszę kupić gumkę sprintiko online w korzystnej cenie

Oprócz klasycznej gumki recepturki, którą można kupić bezpośrednio online na rolce we wszystkich kolorach - od jaskrawych kolorów po czerń i elegancką biel - sprintiko oferuje również w swoim sklepie internetowym duże ilości elastycznych sznurków w formie pierścieni, które są dostępne do natychmiastowej dostawy, podobnie jak klasyczne gumki recepturki. Szczególną cechą elastycznych sznurków jako pierścieni jest to, że są one dostarczane z metalową zawleczką, dzięki czemu nie trzeba ich szyć, uszczelniać ani wiązać. W porównaniu do elastycznego sznurka na metry, który nadal musi być mierzony i przycinany na wymiar, są one gotowe do natychmiastowego użycia i nie powodują nadmiaru odpadów podczas użytkowania. Mogą Państwo również kupić wiele gumek i sznurków sprintiko w rolce lub w odcinkach o różnych grubościach materiału w korzystnych cenach. Mogą Państwo zamówić szybką dostawę gumek na metry w rolkach o długości do 500 metrów i szerokości 3 mm, 5 mm lub 6 mm. Jeśli Państwa wymagania nie są objęte naszym asortymentem, prosimy o kontakt w celu uzyskania produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)