Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Sznury gumowe nie tylko w kolorze czarnym i białym

Asortyment obejmuje gumowe sznury o różnych grubościach. Dostępne grubości obejmują sznury gumowe o średnicy 1 mm, 2 mm, 2,2 mm, 2,5 mm i 3 mm w klasycznej czerni lub bieli, a także w różnych kolorach. Okrągły kord gumowy mogą Państwo kupić online od razu w kolorach żółtym, ciemnozielonym, czerwonym, złotym, szarym i srebrnym. Inne kolory z odpowiednimi oznaczeniami to turkusowy (L121), różne odcienie jasnoniebieskiego (L041, L042, L044, L046), ciemnoniebieski (L052, L053), zielony (L071), żółty (L084) i pomarańczowy (L095).

Proszę kupić elastyczny sznurek online

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć i kupić odpowiedni okrągły kord gumowy, a większe ilości mogą zostać szybko dostarczone. Korzystają Państwo również z naszej scentralizowanej logistyki z krótkimi i wydajnymi trasami w całej Europie. Ilość i długość okrągłych sznurów gumowych jest różna, mogą Państwo zamówić wiązki po 100 metrów i wybrać rolki po 100 m, 200 m, 500 m, 1050 m lub 1300 m materiału.

W naszym sklepie znajdą Państwo wstępnie przetworzone sznury elastyczne w postaci sznurów elastycznych z dzielonymi szpilkami lub sznurów elastycznych w postaci pierścienia, odpowiednich do danego zastosowania, a także w wielu kolorach i rozmiarach.
A jeśli idealny sznurek elastyczny spełniający Państwa wymagania nie jest dostępny, nasz zespół obsługi klienta może pomóc Państwu w dostosowaniu produktów wszelkiego rodzaju.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)