Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Jeszcze szybsze pakowanie prezentów dzięki gotowym kokardkom

Ponieważ w okresie bożonarodzeniowym zwykle pakuje się wiele prezentów, czynnik czasu odgrywa tu jeszcze ważniejszą rolę. Korzystając z gotowych kokardek - na przykład zawiązanych na przywieszkach - mogą Państwo działać szybciej w branży świątecznej i skoncentrować się na swoich głównych zadaniach. Niezależnie od tego, czy kupują Państwo gotową kokardkę z jedną czy dwiema pętelkami, dzięki gotowym kokardkom sprintiko mogą Państwo błyskawicznie zapakować atrakcyjny wizualnie prezent.

Proszę kupić gotowe kokardki w sklepie internetowym sprintiko

Gotowe kokardki wykonane z elastycznego sznurka sprintiko są bardzo popularne jako przywieszki świąteczne lub do składania kartek na weselach, ponieważ te elastyczne wstążki można kupić w dużych ilościach.

Co więcej, używając gotowych wstążek produkują Państwo znacznie mniej odpadów, ponieważ nie ma potrzeby czasochłonnego mierzenia, cięcia i wiązania. Od razu mają Państwo odpowiedni rozmiar i mogą elastycznie rozciągać i dopasowywać gotową wstążkę dzięki jej wysokiej elastyczności. Państwa pożądany rozmiar nie jest dostępny? Możemy również dostarczyć Państwu pokryte tkaniną elastyczne sznurki ściągające jako produkty na zamówienie.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)