Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Zastosowania płaskich gumek

Płaska gumka jest używana jako gumowe uszczelnienie, szczególnie w przypadku materiałów drukowanych, takich jak foldery, notatniki lub kalendarze. Pojemnik zamyka się po prostu owijając go wokół gumki. Jednakże, gumkę można równie łatwo zwolnić. Elastyczny sznurek pozostaje napięty nawet po długotrwałym użytkowaniu i zapewnia trwałe mocowanie.
Gumki są również popularne w przemyśle tekstylnym jako narzędzie do szycia, zapewniając odzieży niezawodne mocowanie. Płaskie gumki doskonale nadają się również do produkcji masek. (proszę również zobaczyć symbol obok zdjęć produktów).

Płaskie gumki w wielu wzorach

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić liczne rolki gumek w niemal każdym kolorze - od płaskich gumek w kolorze czarnym lub klasycznej bieli, po wiele jaskrawych kolorów i produkty na zamówienie. Oczywiście są one również dostępne w różnych szerokościach.
Oferowane przez nas gumki są dostępne na rolce, w różnych długościach całkowitych.

Proszę kupić płaskie gumki online w sprintiko

W sklepie internetowym sprintiko znajdą Państwo to, czego szukają. Rolki taśm gumowych do zastosowań przemysłowych można zamówić tanio i wygodnie, nawet w dużych ilościach do pilnej produkcji. W naszym asortymencie znajdą Państwo również inne rodzaje produktów, takie jak sznury gumowe lub taśmy elastyczne.
Im większa zamawiana ilość, tym bardziej skorzystają Państwo z naszych rabatów. Poza pozostałymi stanami magazynowymi, ofertami specjalnymi i innymi promocjami, sprintiko charakteryzuje się w szczególności krótkimi terminami dostaw. Ponieważ sznurki elastyczne i wszystkie inne artykuły są przechowywane w dużych ilościach, nawet duże ilości są dostępne natychmiast.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)