Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

 

Przeznaczenie ochronnych teczek ofertowych

Nowoczesne ofertówki służą do skutecznej ochrony dokumentów, a także jako okładki ochronne. Charakteryzują się one szczególnie łatwą obsługą. W przeciwieństwie do teczek prospektowych, popularne ofertówki nie posiadają perforacji. Ponieważ okładki są otwarte z boku i u góry, a więc mają tylko dwie zamknięte strony – zawartość można szybko i łatwo wkładać i wyjmować. Pozwala to zaoszczędzić czas. W ofertówkach materiały są skutecznie chronione przed brudem, wilgocią i odciskami palców. W razie potrzeby dokumenty można szybko wyjąć górą lub przez otwartą krawędź.

Praktyczne, proste i użyteczne – oto cechy wysokiej jakości ofertówek SPRINTIKO do użytku profesjonalnego. Każdego dnia te pomocne gadżety okazują się pożyteczne, gdy bezpiecznie przechowują ważne dokumenty. Służą też do niezawodnej archiwizacji przezroczy do rzutników. Ponadto wiele płaskich przedmiotów, takich jak płyty CD lub DVD, można w kilku prostych krokach ochronić przed wpływami środowiska. Teczki zawsze chronią przed warunkami pogodowymi, a także zapobiegają powstawaniu odcisków palców na materiałach.
 

Formaty teczek ofertowych: SPRINTIKO oferuje bogaty asortyment

Dzięki różnym formatom przezroczystych teczek ofertowych, w magazynie dostępne są odpowiednie rozwiązania dla każdego zastosowania. Nasi klienci mogą wybierać spośród małych, średnich i dużych formatów. Ponieważ formaty zgodne z normą DIN, pasują one dokładnie do wymiarów powszechnie stosowanych akt i dokumentów. SPRINTIKO oferuje:

  • Teczki ofertówki A3
  • Teczki ofertówki A4
  • Teczki ofertówki A5
  • Teczki ofertówki A6

 

Cechy i specjalne właściwości ofertówek

  • Wzór: Kolorowe teczki ofertowe nie tylko umożliwiają wybór według osobistych preferencji, ale także pomagają w sortowaniu.
  • Grubość folii: Grubość warstwy decyduje o trwałości i sprężystości, a najczęściej wybierane grubości to 120 i 150 mikronów. Asortyment SPRINTIKO obejmuje zakres od 120 do 200 mikronów, w którym znalazły się bardzo grube, średnio grube i cienkie okładki przezroczyste. Bardziej trwałe teczki ofertowe o grubości powyżej 140 mikronów są przyjemne w dotyku i zalecane w przypadku częstego używania lub narażenia na zwiększone naprężenia.
  • Powierzchnia: SPRINTIKO oferuje wybór okładek gładkich i teczek ofertowych groszkowych. W przypadku modeli groszkowych rozróżnia się między grubym groszkiem i bardzo grubym groszkiem.
  • Materiał: Wszystkie teczki ofertowe są wykonane z folii PP lub twardego PCV.
  • Produkty mogą zostać wykonane na zamówienie od 500 sztuk zgodnie z wymaganiami klienta.

 

Poza wieloma opcjami teczek ofertowych, sklep SPRINTIKO oferuje również rozwiązania do specjalnych celów i na specjalne okazje – na przykład kieszenie na prospekty lub praktyczne koszulki zbiorcze.
 

 

Teczki ofertowe z kieszonką na wizytówkę

W sklepie internetowym dostępne są teczki ofertowe ze specjalną kieszenią na wizytówkę. Ten praktyczny i profesjonalny wariant jest idealny do celów biznesowych. Zwykle wizytówki wymienia się tylko po spotkaniu lub prezentacji, po czym… szybko odkładamy je i zapominamy o nich. Z tego powodu posiadanie ofertówki z kieszonką na wizytówkę jest nie tylko praktyczne, ale również bardzo korzystne. Chroni ona wizytówkę i jednocześnie zachowuje dane kontaktowe. Jeśli potencjalny partner biznesowy w spokoju przestudiuje dokumenty i będzie zainteresowany, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby szybko nawiązał kontakt dzięki dołączonym informacjom. Sukces jest zawsze kwestią odpowiedniego wyposażenia i organizacji.
 

Obsługa w SPRINTIKO: Teczki ofertowe z nadrukiem

Ofertówki z nadrukiem z poważnymi i atrakcyjnymi motywami podkreślają walory wizualne i tworzą dobre wrażenie. Posiadamy również wysokiej jakości rozwiązania na indywidualne zamówienie i oferujemy drukowane teczki ofertowe na życzenie. Z przyjemnością odpowiemy na sugestie i prośby.
 

Kupuj przezroczyste i kolorowe teczki ofertowe po niskich cenach

SPRINTIKO proponuje swoim klientom duży wybór przezroczystych i kolorowych teczek ofertowych. Różne formaty i rozmiary mogą być używane profesjonalnie w biznesie, handlu, transporcie i przemyśle. Oprócz typowych formatów, wśród artykułów znajdą się teczki ofertowe z nadrukiem lub groszkowe, a także teczki ofertowe z kieszonką na wizytówkę, czyli odpowiedni produkt w atrakcyjnej cenie, spełniający niemal wszystkie wymagania. Możliwe jest również złożenie indywidualnego zapytania w celu zamówienia bezpłatnych próbek. Kup teraz i otrzymaj szybko swoją ulubioną teczkę ofertową.