Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

 

Przydatny asortyment koszulek do segregatorów i koszulek zbiorczych

W zależności od okazji i wielkości przechowywanego materiału, zawartość może być chroniona na różne sposoby. Nasz asortyment obejmuje przezroczyste okładki o różnych wzorach, dzieleniach i funkcjach:

  • Koszulki zbiorcze A4 są idealne do przechowywania dokumentów i ważnej korespondencji w typowych rozmiarach.
  • Koszulki zbiorcze A4 z 2 kieszeniami umożliwiają schludne i oddzielne gromadzenie materiałów w folii ochronnej. Ułatwiają sortowanie zawartości, na przykład 4 zdjęć o wymiarach 10 x 15 cm lub 13 x 18 cm w formacie poziomym. Dzielona koszulka zbiorcza na zdjęcia chroni je przed zużyciem i odciskami palców. Zapewnia wspomnieniom „bezpieczny dom”.
  • Koszulki zbiorcze na pocztówki zapewniają porządek w zmieniającym się otoczeniu. Koszulki zbiorcze na pocztówki pomagają systematycznie przechowywać pozdrowienia świąteczne. Obwoluta ochronna A4 na pocztówki zapewnia miejsce na 8 kartek o wymiarach 10 x 15 cm w formacie pionowym.
  • Nasze koszulki zbiorcze na wizytówki, karty telefoniczne i kredytowe w formacie poziomym służą do ochrony delikatnej zawartości: bezpiecznie przechowywane małe kartki nie zgubią się i są zawsze gotowe do użycia. Każda przedział zapewnia miejsce na 10 kart.
  • Różne kieszenie na płyty CD pozwalają na schludne uporządkowanie plików dźwiękowych. Odpowiednie koszulki zbiorcze na płyty DVD i CD chronią nośniki dźwięku i obrazu przed zarysowaniem, a tym samym przed uszkodzeniem. SPRINTIKO sprzedaje nieprzylepne koszulki na CD z klapką, przezroczyste koszulki do przechowywania jednej płyty CD oraz koszulki zbiorcze na dwie płyty CD.

Więcej okładek ochronnych w sklepie internetowym SPRINTIKO

Sklep oferuje klientom komercyjnym i prywatnym inne okładki ochronne o różnym przeznaczeniu: Okładki na dokumenty porządkują dokumenty i umożliwiają szybki dostęp przy zachowaniu maksymalnej przejrzystości. Różne wersje okładek na prospekty służą do optymalnej ochrony broszur. Przezroczyste i drukowane ofertówki są zwieńczeniem bogatego asortymentu naszego sklepu online.
 

Skorzystaj z naszej obsługi klienta i korzyści wynikających z większych zamówień

W SPRINTIKO zadowolenie klienta jest najwyższym priorytetem. Dlatego też oferujemy możliwość zamówienia bezpłatnych próbek. Dzięki temu klient może upewnić się, że koszulka zbiorcza rzeczywiście spełnia wszystkie wymagania. Możliwe jest również złożenie zapytania o ofertę w celu przekazania specjalnych uwag. Możliwe jest zamówienie większych ilości różnych koszulek zbiorczych w wielokrotnościach 100 sztuk. Wraz ze wzrostem wielkości zamówienia maleje cena za 100 sztuk. Dlatego opłaca się dokonywać większych zakupów. Dzięki temu nasi klienci mogą zaoszczędzić pieniądze, otrzymując tę samą jakość.
 

Kup koszulki zbiorcze

Ulepszona i schludna organizacja miejsca pracy i różnych materiałów jest zapewniona przez niezawodne koszulki zbiorcze na różne karty, nośniki dźwięku i dokumenty pisemne. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdjęcia, identyfikatory graczy, płyty CD, DVD czy korespondencję, SPRINTIKO z pewnością posiada odpowiednie koszulki zbiorcze w sprawdzonych formatach i wzorach. Kup teraz koszulki zbiorcze i skorzystaj z szybkiej dostawy.