Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Właściwości i funkcje koszulki dziurkowanej

W biurowej codzienności dziurkowane koszulki są po prostu potrzebne, ich stosowanie jest dość oczywiste. Chronią one ważne dokumenty przed brudem, wilgocią i tłustymi palcami. Z drugiej strony, dziurkowane koszulki nadają się do efektywnej prezentacji infografik lub chwytliwych sloganów. Dla certyfikatu, dowodu osobistego, broszury czy menu – nasze produkty stanowią niezawodną powłokę ochronną.

W przeciwieństwie do ofertówek, koszulki dziurkowane mają otwór tylko na górnej, krótkiej krawędzi, a boki są zamknięte. Dziurkowana krawędź koszulki pozwala na włożenie zawartości bez dotykania jej. Jeśli dokumenty mają być starannie uporządkowane i chronione bez dziurkowania, to przezroczysta lub groszkowa okładka na prospekty jest doskonałym sposobem na osiągnięcie optymalnego porządku.

SPRINTIKO oferuje swoim klientom komercyjnym i prywatnym inne warianty dla lepszego porządkowania i przechowywania: Niezależnie od tego, czy chodzi o koszulki zbiorcze, czy o okładki ochronne, odpowiednie kategorie zapewniają asortyment do systematycznego przechowywania, porządkowania i ochrony ważnych materiałów. Bogata oferta naszego sklepu obejmuje produkty odpowiednie do niezliczonych sytuacji.

Koszulki dziurkowane – materiał, wytrzymałość i wygląd

Aby odpowiednia koszulka była zawsze pod ręką, SPRINTIKO oferuje wysokiej jakości koszulki dziurkowane w różnych formatach, wzorach i cechach do wyboru. Produkty różnią się nie tylko formatem, ale także materiałem, grubością i wyglądem powierzchni.

 

 • Materiał: Stosowanym materiałem jest miękki PCV lub folia PP. Produkty wykonane z miękkiego polichlorku winylu (PCV) są szczególnie elastyczne i łatwe w obróbce. Z kolei polipropylen (PP) jest mniej złożonym tworzywem sztucznym i stanowi alternatywę przyjazną dla środowiska. Jest on produktem ubocznym przemysłu naftowego i posiada następujące właściwości: nie zawiera plastyfikatorów, jest neutralny dla wód gruntowych, nie powoduje toksycznego spalania, praktycznie nie kurczy się, jest odporny na temperaturę do +100°C oraz wytrzymały. W praktyce koszulki dziurkowane z PP są jednak nieco mniej elastyczne niż koszulki z miękkiego PCV. Oba materiały zapewniają niezawodną ochronę zawartości przed warunkami zewnętrznymi.
 • Wytrzymałość: Przezroczyste okładki mają inną grubość folii niż zadrukowane. Dla porównania koszulki na broszury są delikatniejsze: Mają one grubość od 55 do 180 mikronów i dlatego nie są tak mocne i sztywne, jak koszulki przezroczyste. Jeśli dokumenty mają być chronione lub systematycznie archiwizowane, bardzo cienka okładka doskonale spełnia swoje zadanie. W przypadku częstego przenoszenia zaleca się stosowanie grubszej osłony.
 • Struktura powierzchni: Rozróżnia się koszulki dziurkowane groszkowe i krystalicznie przezroczyste. Okładki gładkie mają prawie idealnie błyszczącą powierzchnię. Powodem tego jest padające światło, które odbija się od powierzchni. Natomiast okładki groszkowe mają szorstką, a więc matową powierzchnię. Dzięki temu rozpraszają padające światło, co sprawia, że produkt nie daje odblasków. Oferujemy zarówno koszulki groszkowe, jak i gładkie, całkowicie przezroczyste. Groszkowe okładki broszur mają tę zaletę, że załamują padające światło i nie odbijają go. W związku z tym zawartość jest zawsze czytelna w każdych warunkach oświetleniowych. Dziurkowane koszulki gładkie gwarantują wysoką jakość i elegancki wygląd dzięki specjalnemu połyskowi, dzięki czemu prezentują się wyjątkowo dobrze.

Dziurkowane koszulki dostępne w różnych formatach

Aby asortyment przezroczystych koszulek dziurkowanych spełniał wszystkie wymagania i nadawał się do różnych sytuacji, SPRINTIKO oferuje wykończenia w małych, średnich i dużych formatach. Małe formaty są odpowiednie do wizytówek lub identyfikatorów graczy, natomiast większe wersje chronią wysokiej jakości broszury lub dokumenty biznesowe przed niekorzystnymi warunkami, które mogłyby naruszyć materiał.
Najczęściej stosowanym formatem jest A4, ponieważ jest to rozmiar większości broszur, dokumentów, pism, akt lub plików. Okładki zwykle są dostępne w formacie pionowym, a ich przydatność odpowiada niskiej cenie. Wszystkie dostępne opcje bazują na popularnych wymiarach dokumentów, co oznacza, że są one natychmiast użyteczne w praktyce jako skuteczna ochrona i najlepszy wygląd i funkcjonalność. Produkty obejmują:

 • Koszulki dziurkowane A3
 • Koszulki dziurkowane A4
 • Koszulki dziurkowane A4 do obszernej zależności, np. katalogów
 • Koszulki dziurkowane A5
 • Koszulki dziurkowane A6
 • Rozmiar US letter – w USA papier mierzy się w calach zgodnie z ANSI

Koszulki dziurkowane: różne opcje dziurkowanych koszulek w sklepie SPRINTIKO

Czy koszulka powinna mieć niedziurkowany czy dziurkowany brzeg do segregowania? Obie opcje są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach. Nasi klienci zawsze znajdą odpowiednie osłony papieru do wymaganych zastosowań. Perforacja umożliwia porządkowanie dokumentów bez konieczności ich samodzielnego dziurkowania – zawartość pozostaje nienaruszona. Niezależnie od tego, czy są to dziurkowane koszulki na akta, teczki czy segregatory oczkowe – profesjonalne rozwiązanie jest już dostępne w sklepie internetowym SPRINTIKO. Nasz asortyment wysokiej jakości koszulek dziurkowanych obejmuje następujące typy perforacji:

 • Dziurkowane z 2 otworami
 • Dziurkowane z 4 otworami
 • Dziurkowane z 7 otworami
 • Dziurkowane z 11 otworami

Oczywiście nasi klienci mogą również kupić koszulki niedziurkowane. Pozwalają one skoncentrować się na przeglądaniu prezentowanych treści i nadają się do zastosowań, w których materiały nie powinny być przechowywane w skoroszytach lub segregatorach.

Większe ilości można zamówić z rabatem

Im większa ilość zamówienia, tym niższa cena za 100 sztuk. Dlatego też klientom komercyjnym szczególnie opłaca się zamawiać większe ilości okładek do broszur. Koszty są obniżane stopniowo, przy każdej wielokrotności 100 sztuk. Chodzi o wielokrotności od 200 do 500 do 10 000 sztuk. Istnieje jest również możliwość zamówienia indywidualnej próbki, aby przekonać się o jakości produktów.

Koszulki dziurkowane odpowiadające wymaganiom klientów

SPRINTIKO chętnie realizuje życzenia klientów lub indywidualne specyfikacje. Produkujemy koszulki dziurkowane według indywidualnych wymagań, jeśli nasi klienci nie mogą znaleźć w naszym asortymencie odpowiednich koszulek na arkusze do określonego celu.

Kup tanie koszulki dziurkowane

Idealnie porządkują i prezentują broszury i ważne dokumenty: Nieważne, czy chodzi o dziurkowane koszulki A3, A4 czy większe, albo dziurkowane koszulki krystaliczne czy groszkowe, w sklepie SPRINTIKO znajdziesz odpowiedni produkt, który spełnia wszystkie wymagania. Nasze koszulki foliowe niezawodnie i przekonująco spełniają swoje zadanie w solidny i rzetelny sposób w zastosowaniach domowych i profesjonalnych. Kup teraz niedrogie okładki wysokiej jakości.