Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Zalety wysokiej jakości okładek ochronnych

Ponieważ możliwe zastosowania i rozmiary chronionej zawartości są różne, nasz sklep internetowy zapewnia wiele sprawdzonych okładek ochronnych w różnych formatach, wzorach i grubościach materiału. Każdy klient znajdzie u nas idealnie dopasowaną przezroczystą okładkę na dokumenty w korzystnej i uczciwej cenie. Dzięki przezroczystości okładki są niezwykle praktyczne: Umożliwiają wgląd w zawartość bez konieczności jej dotykania. Zmniejsza to zużycie, a jednocześnie utrzymuje dokument w czystości.

Dzięki temu okładki ochronne, które są równie niezawodne, co atrakcyjne wizualnie, znajdują zastosowanie w gastronomii, drukarniach, introligatorniach, punktach sprzedaży, logistyce i innych dziedzinach działalności. Oprócz wysokiej jakości okładek ochronnych, nasz sklep internetowy oferuje także inne ofertówki do użytku codziennego i firmowego – na przykład okładki na prospekty czy koszulki zbiorcze. SPRINTIKO posiada odpowiedni produkt do każdego zastosowania. Więcej informacji można znaleźć na odpowiednich podstronach.

Okładki ochronne w asortymencie SPRINTIKO: Formaty

Proponowane okładki z tworzywa sztucznego i koszulki plastikowe różnią się formatem, dzięki czemu dla każdej zawartości dostępne są dokładne rozmiary. Sklep SPRINTIKO zapewnia małe, średnie i duże okładki ochronne. Ich wymiary są oparte na powszechnie stosowanych rozmiarach materiałów używanych a biurach i innych dziedzinach działalności. Sklep internetowy oferuje następujące opcje:

 • Okładka ochronna A2
 • Okładka ochronna A3
 • Okładka ochronna A4
 • Okładka ochronna A5
 • Okładka ochronna A6
 • Okładka ochronna A7
 • Długi format DIN
 • Format specjalny

Bogaty asortyment produktów zawiera okładki ochronne nie tylko do zwykłych formatów ale także długiego DIN. Dostępne są opcje przezroczyste i groszkowe. Mają otwartą krótszą krawędź i wycięcie na palec – ta praktyczna funkcja ułatwia posługiwanie się. Oferta zawiera również przezroczyste okładki do grzbietów wsuwanych DIN A4 oraz podwójne okładki ochronne do menu DIN A4. Te ostatnie są sprawdzone i popularne w gastronomii; uzupełniają one szeroką gamę produktów SPRINTIKO.

Otwieranie: dostępne są różne opcje

Przezroczyste okładki ochronne różnią się pod względem sposobu otwierania, mają różne pojemności i opcje wyjmowania.

 • Otwieranie na krótkiej krawędzi
 • Otwieranie na długiej krawędzi
 • Otwarcie na jednej długiej i jednej krótkiej krawędzi

Ten podział ma wpływ na praktyczne posługiwanie się: Wyjmowanie i wkładanie dokumentów jest szybsze w przypadku okładki ochronnej z dwoma otwieranymi brzegami. Z drugiej strony, jeśli otwarta jest tylko wąska krawędź, dokumenty są przechowywane bezpiecznie i chronione przed przypadkowym wysunięciem. Szczególnie wytrzymałe okładki ochronne posiadają także zabezpieczenie przed rozdarciem, dzięki czemu są bardziej odporne na ewentualne naprężenia. Szczegóły te każdorazowo znajdują się w opisie danego produktu.

Materiał, wytrzymałość i wygląd okładek ochronnych

Jeśli chodzi o materiał, z którego wykonane są okładki ochronne na dokumenty, jest to przezroczysta folia PP lub miękka folia PCV. Koszmarny tłusty palec, kurz, brud, zadrapania, wilgoć – zarówno folia PP, jak i miękka folia PCV chronią zawartość wszystkimi tymi problemami.

Nasi klienci mogą wybierać materiały o grubości 110, 120, 160 i 180 mikronów. Większe grubości zalecane są w przypadku częstego przenoszenia okładek ochronnych i manipulowania nimi. Ich zwiększona trwałość uwzględnia te naprężenia w codziennej pracy. Jeśli okładki są używane do jednorazowego segregowania, to małe grubości materiału są całkowicie wystarczające. SPRINTIKO chętnie prześle zainteresowanym klientom bezpłatną próbkę, aby przekonać ich o zaletach i jakości oferowanych tu produktów.
Oprócz gładkich przezroczystych powierzchni o przyjemnym wyglądzie, SPRINTIKO oferuje również okładki ochronne groszkowe o chropowatej, matowej powierzchni. Padające światło jest rozpraszane przez groszkową strukturę, dzięki czemu okładka nie tworzy odblasków. Dzięki temu zawartość jest dobrze czytelna – nawet w bardzo różnych warunkach oświetlenia.

Okładka ochronna na dokumenty za rozsądną cenę

Wysokiej jakości wzornictwo i korzystny stosunek ceny do wydajności wyróżniają przydatne i różnorodne okładki ochronne SPRINTIKO. Klienci, którzy potrzebują większych ilości, również korzystają z atrakcyjnych schodkowych cen. Przy większych ilościach, tj. wielokrotnościach 100, cena za sztukę maleje. Możliwość złożenia indywidualnego zapytania oznacza również, że można zrealizować osobiste pomysły i życzenia. Nasze okładki ochronne można szybko i łatwo zamówić: Handlowcy, osoby prowadzące własną działalność, rzemieślnicy, sprzedawcy, przemysł, urzędy, stowarzyszenia czy też kluby – wszyscy oni potrzebują optymalnego uporządkowania ważnych dokumentów. Miej dostęp do ważnych dokumentów i chroń je skutecznie dzięki optymalnej widoczności.