Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Proszę kupić wkręty do książek od sprintiko

Wśród różnych wzorów w naszym asortymencie znajdą Państwo to, czego szukają. Oferujemy nity zrywalne i metalowe wkręty do książek z mosiądzu, stali nierdzewnej, niklowane, miedziowane, częściowo malowane na czarno lub częściowo malowane na biało. Dzięki średnicy wewnętrznej wynoszącej 5 mm, nasze wkręty do książek i nity do książek nadają się do każdego perforowanego materiału. Liczne wzory i wysokości trzpienia od 2 mm do 150 mm zapewniają, że zawsze mogą Państwo kupić odpowiednie wkręty do książek do swojego projektu.

Nity zrywalne do każdego zastosowania

Możliwe są liczne zastosowania specjalne, niezależnie od tego, czy są to nity ze stali nierdzewnej do opraw skórzanych, śruby do pasków czy śruby do książek z łańcuchem - u nas znajdą Państwo odpowiednią oprawę. Oprócz typowych wkrętów do książek z gwintem M4, posiadamy również przyciski wciskane, pasujące szyny, podkładki i akcesoria.

Nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością odpowie na wszelkie Państwa pytania. Oprócz wkrętów introligatorskich, posiadamy również wszystkie inne popularne metody oprawy, a także wszystkie inne materiały introligatorskie.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)