Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Metalowe kołki rozporowe

Dzięki naszym wysokiej jakości metalowym zatrzaskom mogą Państwo polegać na trwałości i jakości swoich produktów. W porównaniu z wersją plastikową, metalowe zatrzaski w pełni wyrażają swoją wartość, nie tylko dzięki zintegrowanej sprężynie. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć niklowane, mosiądzowane, czarne i białe metalowe zatrzaski o stałej jakości. Mogą Państwo również zamówić nasze metalowe zatrzaski w bardzo dużych ilościach i skorzystać z atrakcyjnych rabatów cenowych.

Obszary zastosowania zatrzasków

W szczególności małe zatrzaski mogą być mocowane niemal wszędzie. Dzięki mocnej obróbce po obu stronach zatrzasku, zatrzaski tworzą mocne i stabilne połączenia nawet przy średnicach 12 mm. Zatrzaski ze sprężynami pierścieniowymi są szczególnie popularne we wszystkich rodzajach odzieży, torebkach, torbach, parasolach, skórzanych wiązaniach, bransoletkach, breloczkach i wielu innych produktach. Wszędzie tam, gdzie można zamocować nit zatrzaskowy, ten dodatek jest możliwy i wykonalny. Nasze nitonakrętki są dostępne w różnych wersjach do łączenia dokumentów.

Odpowiednie narzędzie do obróbki zatrzasków

Nasze zestawy narzędzi pasujące do dostępnych u nas zatrzasków są również dostępne w naszym sklepie. Każdy zestaw składa się z dwóch górnych i dwóch dolnych stempli, każdy z gwintem M6, dla odpowiedniej maszyny. W naszym sklepie mogą Państwo również nabyć odpowiednią dla siebie prasę. Proszę spojrzeć bezpośrednio na nasze narzędzie do tłoczenia trzpieni.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)