Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Narożniki ochronne w różnych wersjach

Niklowane, mosiądzowane lub malowane na czarno - oferujemy szereg praktycznych narożników ochronnych w różnych wzorach, aby zaspokoić każdą potrzebę. Wszystkie narożniki są wykonane z wytrzymałego metalu, dzięki czemu zapewniają idealną ochronę. Okrągłe lub spiczaste, proste lub dekoracyjne: wysokiej jakości okładki na książki są nie tylko użyteczne, ale także przyciągają wzrok. Narożniki do książek są często używane do uszlachetniania

  • Książki
  • Teczki
  • Albumy
  • Menu

Liczy się nie tylko wygląd: Oferujemy również wszystkie metalowe narożniki o różnych długościach nóżek i wysokościach wypełnienia. Oznacza to, że na pewno znajdą Państwo odpowiednią ochronę narożników swoich produktów. Niezależnie od tego, czy są one oprawione w papier, skórę czy tkaninę. A jeśli nadal nie mogą Państwo znaleźć dokładnie takiego narożnika ochronnego, jakiego Państwo szukają w naszym szerokim asortymencie, oferujemy również niestandardowe metalowe narożniki do narożników książek.

W naszym sklepie znajdą Państwo również odpowiednie narzędzia do każdego narożnika książki, ułatwiające jego obróbkę i mocowanie. Oferujemy Państwu również duży wybór materiałów introligatorskich i wiele więcej, gotowych do dostawy w ciągu 24 godzin i dostarczanych bezpośrednio na terenie całej Europy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują porady, nasz zespół obsługi klienta chętnie Państwu pomoże.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)