Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Luźno tkana, trwała

Gaza to półprzezroczysta, bardzo luźno tkana tkanina, która pomimo swojej lekkości zapewnia ogromną stabilność podczas oprawy introligatorskiej. Gaza jest przyklejana za grzbietem lub okładką za pomocą kleju i w ten sposób wzmacnia cienki papier.

Jeśli więc chcą Państwo wzmocnić okładkę książki, gaza do podklejania jest doskonałą alternatywą: w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo gazę do podklejania w wersji trzynitkowej i w różnych formatach na każdą potrzebę, nawiniętą na rolki o długości 10 metrów lub w postaci gotowych arkuszy. Nasza gaza podkładowa wykonana z tkaniny bawełnianej o szerokich oczkach jest również dostępna w różnych szerokościach od 40 do 150 milimetrów i standardowej długości 10 metrów w rolce. Nasze pierścienie do zszywania to kolejna popularna metoda łączenia stron.

Jeśli zamówią Państwo kilka rolek, otrzymają Państwo atrakcyjny rabat ilościowy - jest to część naszej pierwszorzędnej obsługi. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub chcieliby Państwo uzyskać poradę, nasz zespół ekspertów ds. obsługi klienta chętnie Państwu pomoże.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)