Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:
Ramki magnetyczne A1 Ramki magnetyczne A1
✓ dostępne różne opcje!
Ramki magnetyczne A2 Ramki magnetyczne A2
✓ dostępne różne opcje!
Ramki magnetyczne A3 Ramki magnetyczne A3
✓ dostępne różne opcje!
Ramki magnetyczne A4 Ramki magnetyczne A4
✓ dostępne różne opcje!
Ramki magnetyczne A5 Ramki magnetyczne A5
✓ dostępne różne opcje!

Zalety ramki magnetycznej firmy SPRINTIKO:

 • Możliwe jest zamówienie już od 2 sztuk
 • Dostępna w wersji samoprzylepnej i nieprzylepnej
 • Dostępna w wielu różnych rozmiarach, kolorach i wykończeniach
 • Z łatwością mocuje się je i usuwa
 • Nie jest wymagane wiercenie ani elementy mocujące
 • Trzyma się prawie każdej powierzchni
 • Dostępna we wszystkich typowych formatach DIN
 • Zapewnia stałą ochronę przed wilgocią, kurzem i brudem
 • Może być używana w orientacji pionowej lub poziomej
 • Jest dostępna również w wersji zabezpieczonej
 • Możliwość zakupu w większych ilościach z rabatem ilościowym

Dlaczego potrzebuję ramki magnetycznej?

Ramki magnetyczne mogą być używane na bardzo wiele sposobów. Przede wszystkim służą jako ochrona przed brudem, kurzem i wilgocią i mogą być łatwo przymocowane do każdej gładkiej powierzchni. W SPRINTIKO znajdziesz samoprzylepne i niesamoprzylepne ramki magnetyczne do różnych zastosowań. Ramki magnetyczne są zazwyczaj wymagane jako opcja mocowania do koszy paletowych i innych pojemników transportowych. Można w nich przechowywać ważne dokumenty z notatkami. Dzięki ramce zawarte dokumenty są przez długi czas bezpiecznie przechowanie, a kody kreskowe można bezpośrednio skanować przez przezroczystą folię przednią osłony. Poza tym ramki magnetyczne są równie często używane w magazynach i halach sprzedaży. Służą one do znakowania półek magazynowych lub wskazywania drogi gościom. Dzięki przyciągającym wzrok kolorom ramki magnetyczne są łatwe do znalezienia i świetnie eksponują dokumenty. Ponadto dzięki łatwej obsłudze ramki magnetyczne można bardzo szybko zamocować. W większości przypadków zawarte w nich dokumenty można wymieniać tak często, jak jest wymagane. Wiele firm stosuje ramki magnetyczne również w biurach, na korytarzach lub na flipchartach.

Jak używać ramki magnetycznej?

W zależności od typu, ramki magnetyczne można mocować na różne sposoby. Większość ramek magnetycznych to samoprzylepne przezroczyste okładki wyposażone w taśmę magnetyczną. Oznacza to, że: Tylna strona ramki jest samoprzylepna. Te ramki informacyjne można łatwo przymocować do prawie każdej powierzchni w kilku prostych krokach. Odpowiednia informacja jest mocowana za pomocą taśmy magnetycznej, która jest w zestawie. Innym rodzajem ramki magnetycznej jest przezroczysta okładka z taśmą magnetyczną. Jest ona wyposażona w paski magnetyczne i przykleja się do każdej powierzchni metalowej. W zależności od tego, czy chodzi o samoprzylepną ramkę magnetyczną, czy inną, można ją umieszczać na różnych powierzchniach i ewentualnie używać ponownie tak często, jak jest to pożądane. Ponieważ prawie wszystkie ramki magnetyczne są dostępne w popularnych formatach DIN, można je stosować do prawie każdego dokumentu. Tylko od Ciebie zależy, czy ramka magnetyczna będzie używana w formacie pionowym czy poziomym.

Jaki mam wybór ramek magnetycznych?

Wybór ramek magnetycznych jest ogromny. SPRINTIKO oferuje zarówno samoprzylepne, jak i niesamoprzylepne ramki magnetyczne w różnych kolorach i rozmiarach. Jeśli szukasz prostej ramki magnetycznej z taśmą magnetyczną, artykuł MT.MR jest dla Ciebie właściwym wyborem. Ramki magnetyczne są dostępne w wielu kolorach i można je zamówić w formatach DIN A3, DIN A4 i DIN A5. Ramka wykonana jest z twardego PVC, grubość materiału wynosi 250. Przezroczysta i antyrefleksyjna folia zapewnia dobrą widoczność umieszczonych w niej dokumentów. Jeśli szukasz samoprzylepnej ramki magnetycznej, powinieneś sięgnąć po artykuł MT.MR.SK. Ponieważ klej jest usuwalny ramka może być używana wiele razy. Ramka jest dostępna w następujących kolorach: czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty i srebrny i może być używana w różnych formatach DIN. Jeśli szukasz bezpiecznej ramki magnetycznej, artykuł MT.SR.SK jest właściwym wyborem dla Ciebie. Ramka w kolorowe paski jest dostępna w kilku połączeniach kolorów i jest wyraźnie widoczna z odległości. Szczególnie przydatna: Wszystkie ramki magnetyczne w SPRINTIKO można nabyć już od niewielkiej ilości tylko dwóch sztuk.

Jako alternatywa dla znakowania w logistyce, dostępne są kieszonki magnetyczne, kieszonki z drutem i zawieszki magazynowe w sklepie SPRINTIKO.