Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Zróżnicowane modele popielniczek

Niezależnie od tego, czy są to popielniczki naścienne, czy stojące: nasze popielniczki ze stali nierdzewnej są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Każdy z naszych modeli wyposażony jest w pokrywę, która zapobiega wydostawaniu się dymu lub przedostawaniu się deszczu do środka popielniczki.

Solidne i trwałe popielniczki ścienne oraz stojące

 Dla tych, którzy szukają wolnostojącego rozwiązania dla palących na tarasach lub w strefie wejściowej firmy, popielniczka stojąca zewnętrzna wykonana ze stali nierdzewnej jest pierwszym wyborem. Dzięki solidnej konstrukcji jest odporna na wiatr i niekorzystną pogodę, a elegancki wygląd przyciąga wzrok. Solidna podstawa zapewnia stabilność, nawet w ruchliwych miejscach. Dzięki stali nierdzewnej pozostaje elegancka nawet po wielu latach użytkowania, ponieważ stal nierdzewna jest odporna na korozję. W niektórych przypadkach, gdy na zewnątrz jest mało miejsca preferowane jest rozwiązanie naścienne. W tym celu najlepszym rozwiązaniem jest popielniczka ścienna ze stali nierdzewnej. Oferuje oszczędność miejsca i zapewnienie palaczom miejsce do palenia. Zarówno nasza popielniczka stojąca, jak i popielniczka naścienna to nie tylko praktyczne miejsce do przechowywania resztek papierosów, ale także elegancki dodatek, który wkomponuje się w każdą przestrzeń zewnętrzną.

Prosty montaż i łatwe czyszczenie

Nasze popielniczki są łatwe w montażu i czyszczeniu. Dzięki stali nierdzewnej o gładkiej powierzchni resztki popiołu można łatwo usunąć. Wystarczy szybkie przetarcie, a popielniczka znów będzie wyglądać jak nowa.

Popielniczki od SPRINTIKO

Niezależnie od tego, czy wolisz popielniczki wolnostojące, czy eleganckie popielniczki wiszące oszczędzające miejsce: w przypadku zakupu popielniczki ze stali nierdzewnej zawsze wybierasz trwałe i eleganckie rozwiązanie. Zainwestuj w wysokiej jakości popielniczkę, która zapewnia funkcjonalność i spełnia Twoje wymagania.