Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Oczkarki do każdego zastosowania

Praktyczne zaciskarki do oczek są łatwe w obsłudze i nadają się do wszystkich standardowych oczek dzięki różnym narzędziom do ich zakładania.

Oferujemy na przykład oczkarkę M165 do oczek typu 24, 25 i 8E. Oczkarka M80T, która ma większy stół podporowy, jest również przeznaczona do tych samych wariantów. A jeśli chcą Państwo jeszcze bardziej usprawnić proces pracy, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również podwójną oczkarkę M165D, będącą rozszerzoną wersją wspomnianej już oczkarki M165. Do tego typu oczek przeznaczona jest również oczkarka M80PU, która zamiast dźwigni ręcznej posiada przydatny pedał nożny do obsługi tłoka oczkującego.

Jednak najbardziej wszechstronna i jednocześnie najprostsza jest prasa do oczek N4, która jest dostępna z odpowiednim narzędziem do dziurkowania dla wszystkich typów oczek 8E, 9E, 269, 270, 271/272 lub 24/25/26. Dzięki gwintowi M6 ta prosta oczkarka oferuje możliwość montażu stempli do oczek o średnicy około 12,2 milimetra. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również odpowiednie górne i dolne stemple do tej oczkarki.

W naszym asortymencie znajdą Państwo nie tylko ręczne prasy do oczek, zatrzasków i nitów, ale także wybór automatycznych maszyn do oczkowania, takich jak prasa przegubowa S.10 lub pneumatyczna prasa wrzecionowa S4. Systemy te znacznie ułatwiają zakładanie oczek i są kompatybilne z oferowanymi przez nas dziurkaczami do wszystkich rodzajów oczek.

Proszę znaleźć odpowiednią maszynę do oczkowania w sprintiko

Jak widać, mamy wszystko, czego potrzebują Państwo do bezpiecznego i wydajnego wbijania oczek w żądany materiał. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych maszyn do oczkowania lub potrzebują pomocy w wyborze odpowiedniej maszyny do oczkowania, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta - nasi specjaliści ds. produktów z przyjemnością doradzą Państwu osobiście.

Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo dziurkarki do oczek, prasy do oczek czy innej maszyny do oczkowania: po złożeniu zamówienia u nas, Państwa przesyłka jest gotowa do wysyłki w ciągu 24 godzin i może być dostarczona szybko i bezpośrednio w dowolne miejsce w Europie. Jest to część naszej wyjątkowej usługi sprintiko.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)