Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Przyjemnie jest popatrzeć na magnesy w kształcie kostek, które są oferowane w naszym sklepie internetowym: Kształt i design tych magnesów jest na wskroś nowoczesny. Magnesy te charakteryzują się przejrzystym wzornictwem i wysoką przyczepnością generowaną przez neodymowy rdzeń. Są wyraźnie lepszy od standardowych magnesów ferrytowych, dlatego często są określane mianem supermagnesu. Nasze magnesy kostkowe są w stanie utrzymać do 6 kilogramów, mimo że ich długość wynosi zaledwie 12 mm. W naszym sklepie znajdziesz magnesy kostkowe odpowiednie do zastosowań domowych, hobbistycznych, jak i przemysłowych.

Magnesy kostkowe SPRINTIKO w działaniu

Zarówno magnesy kulkowe, jak i magnesy kostkowe wyglądają bardzo elegancko na tablicach na notatki. Są one w stanie bardzo mocno i solidnie przyczepiać przedmioty, a dzięki niewielkim wymiarom nie rzucają się w oczy w przypadku mocowania do tablicy. Produkty SPRINTIKO w tym zastosowaniu sprawdzają się znakomicie. Magnesy kostkowe można mocować do linek, prezentując w ten atrakcyjny sposób zdjęcia i ilustracja. Wykorzystaj ich symetrię, aby uzyskać estetyczny efekt dla twojego wyrafinowanego projektu. Elastyczne i wszechstronne magnesy kostkowe pokazują swoje mocne strony zarówno w zastosowaniach domowych, jak i komercyjnych.

Jakie są właściwości magnesów kostkowych?

Magnesy kostkowe to szczególnie popularna odmiana mocnych magnesów neodymowych: Z geometrycznego punktu widzenia są to sześciany o identycznej długość boków, a siła magnetyczna każdej ze ścianek jest identyczna. Jej symetryczny design ma wyjątkowo harmonijnym charakterem, zaś ich forma subtelnie nawiązuje do pozytywnych doświadczeń z przeszłości. Stąd pozytywne psychologiczne konotacje, zarówno w przypadku klientów prywatnych, jak i komercyjnych. W zależności od zastosowania, wymagane są różne wymiary i charakterystyki magnesów. Nasza oferta obejmuje następujące magnesy kostkowe:

  • Supermagnesy pokryte niklem (Ni-Cu-Ni) - powłoka ta nadaje kostce metaliczny połysk. Ze względu na korzystny stosunek ceny do wydajności, nikiel jest najlepszą opcją ochrony neodymu przed utlenianiem. Niezabezpieczony neodym może ulegać utlenianiu. Cienka warstwa ochronna zapobiega występowaniu utleniania, nie obniżając przy tym mocy magnesu.
  • Oferujemy magnesy neodymowe w wielu rozmiarach dzięki czemu zawsze możesz dobrać odpowiednią kostkę: Oferujemy magnesy kostkowe o rozmiarach w zakresie od 3x3x3 mm do 7x7x7 mm oraz dodatkowo 12x12x12 mm.
  • Symbole N42, N45 i N48 definiują siłę namagnesowania w stosunku go objętości magnesu. Ponadto, oznaczenie N wskazuje, że namagnesowane osiowo kostki mogą być stosowane w temperaturze do 80 °C.

Magnesy neodymowe o wymiarach niestandardowych

Oferujemy szeroką gamę magnesów neodymowych w wielu rozmiarach i kształtach: magnesy krążkowe, Magnesy prętowe, płytkowe, kostkowe i wiele innych. Oczywiście zawsze chętnie realizujemy specjalne życzenia naszych klientów. Dlatego w naszym sklepie internetowym oferujemy magnesy neodymowe w różnych wymiarach. Ze względu na bardzo szeroką bazę dostawców, jesteśmy w stanie oferować zarówno ilości detaliczne, jak i hurtowe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej kwestii, nasi specjaliści ds. produktów z przyjemnością pomogą.

Jaką przyczepność mają magnesy oferowane w naszym sklepie?

magnesy oferowane przez SPRINTIKO odznaczają się następującymi przyczepnościami:

  1. 290 g
  2. 500 g
  3. 1,1 kg
  4. 2,3 kg
  5. 5 kg
  6. 6,3 kg

Ilość

Istnieje możliwość zamówienia od 10 do 100 sztuk, a także większe ilości. Należy pamiętać, że w przypadku większych zamówień cena za produkt może zostać obniżona.