Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Magnesy do wszywania w różnych rozmiarach i kształtach

Oczywiście nie każdy magnes można wszyć w dowolny kawałek materiału. W sklepie MagnetiQ oferujemy magnesy neodymowe w różnych rozmiarach, dzięki czemu supermagnes nie będzie widoczny z zewnątrz, ale zostanie całkowicie ukryty w tkaninie. Bez względu na to, czy chcesz wszyć supermagnes w lekki kostium, czy też będziesz go używał w domu lub w kuchni: W sklepie z magnesami znajdziesz odpowiedni kształt i rozmiar dla każdego zastosowania, na przykład magnesy o średnicy 12 lub 18 mm. Magnesy te odznaczają się przyczepnością do 1200 lub nawet 1800 g. Ponieważ na zdjęciach produkty te na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie, przed zakupem należy dokładne sprawdzić wymiary w opisie produktu.

Codzienne życie staje się łatwiejsze dzięki magnesom neodymowym do wszywania

Któż z nas nie zdenerwował się, gdy przypięte przedmioty bezustannie spadały z metalowej tablicy na notatki? Niestety, w przypadku magnesów ozdobnych stanowiących jedynie ładny dodatek do tablicy zdarza się to bardzo często. Te standardowe magnesy rzeczywiście mają bardzo ładny wygląd, ale nie zawsze są w stanie cokolwiek utrzymać po przyczepieniu do tablicy magnetycznej lub stalowego elementu. Przyciągające wzrok kolorowe magnesy to w większości przypadków nic innego jak gustowny, bezwartościowy gadżet. Supermagnesy to zupełnie inna historia: Dzięki wysokiej przyczepności, wszystko idealnie przylega do tablicy i nic nie odpada. Magnesy wszywane nie tracą swoich właściwości przez wiele lat mogą być stosowane do sczepiania wielu rzeczy wykonanych z tkaniny takich jak odzież, zasłony itp. Magnesy te są zabezpieczone plastikową osłonką, dlatego nie zaszkodzi im nawet pranie w pralce. Te supermagnesy mogą być używane przez wiele lat, ponieważ są chronione przed wpływami środowiska, a tym samym są odporne na wodę i wahania temperatury.

Do czego są stosowane wszywane magnesy?

Ponieważ magnesy przeznaczone do wszywania mają najwyższą jakość, są chętnie stosowane przez wiele firm do zastosować profesjonalnych. Magnesy te można wszywać nawet w odzież roboczą, dzięki czemu części garderoby zawsze znajdują się na swoim miejscu. Magnesy przeznaczone do wszywania można wykorzystać również w kuchni czy pokoju dziecięcym. Zapewnią na przykład idealne zamknięcie tornistra. Dzięki zastosowaniu supermagnesów, każdy kawałek materiału czy tkaniny będzie zawsze leżał na swoim miejscu. Wszyscy klienci mogą być pewni, że używali już w życiu codziennym magnesów neodymowych, w wielu przypadkach nawet o tym nie wiedząc. Wiele osób już od lat używa magnesów wszytych w torebki, zasłony prysznicowe i odzież, nie zdając sobie nawet być może z tego sprawy.

Niewidoczne zaczepy bez otworów

Dlaczego ten mały magnes jest tak niezwykle cenny? Mimo że nie da się go usunąć w prosty sposób, ponieważ jest wszyty, to zmniejsza on estetyki produktu w który został wszyty, bo jest niewidoczny i nie wymaga wykonywania jakichkolwiek dodatkowych otworów. Ukryte supermagnesy stanowią niezawodne punkty mocowania, szczególnie w cienkich tkaninach lub lekkich kostiumach. Dzięki nim nie trzeba już stosować guzików lub zatrzasków. Po odpowiednim wszyciu, supermagnesy rzadko się gubią. Właśnie dlatego cieszą się one w tym zastosowaniu bardzo dużą popularnością. Magnesy usprawniają wykonywanie wielu czynności w naszym codziennym życiu. Supermagnesy oszczędzają nam wiele stresów w codziennym użytkowaniu, gdyż stanowią pewne zamocowania i nie odpadają. Często są drobiazgi, ale znacząco ułatwiają nam życie. Niewielka inwestycja w niewidoczne magnesy neodymowe zakupione w sklepie z magnesami na pewno okaże się inwestycją trafioną. Supermagnesy przeznaczone do wszywania stały się już stałym elementem codziennego życia.