Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:
Magnesy neodymowe stożkowe Magnesy neodymowe stożkowe
✓ dostępne różne opcje!

Do czego mogą służyć końcówki magnesu?

Obydwie końcówki magnesu stożkowego bez warstwy samoprzylepnej maja swoje zastosowanie. Zastosowania obydwu końcówek magnesu: Mała powierzchnia odznacza się średnią przyczepnością i idealnie nadaje się do przypinania notatek. W razie potrzeby magnes można łatwo przesunąć lub poluzować przez odgięcie w bok. Umożliwi to szybkie i łatwe zaktualizowanie informacji i schematów. To już nie te czasy, kiedy przesuwanie magnesu mocującego powodowało jego odpadnięcie. Stosowanie magnesów zostało znacząco zoptymalizowane. Jeśli jednak magnes zostanie przyczepiony do stalowej powierzchni stroną o większej powierzchni, wówczas przyczepność będzie o wiele większa. Poluzowanie magnesu przymocowanego stroną o większej powierzchni będzie wymagało większego wysiłku i przyłożenia znacznie większej siły. Dlatego szersza strona magnesu stożkowego jest lepsza do solidnego mocowania przedmiotów o większej wadze. Na przykład do mocowania znaków informacyjnych lub przedmiotów, które nie wymagają częstego przestawiania. Dzięki temu ten rodzaj magnesu, który często występuje w parze, może być wykorzystywany w bardzo elastyczny sposób: Z jednej strony możliwość dostosowania przyczepności, z drugiej moc i wysoka przyczepność - w zależności od wymagań i zastosowań klienta.

Dlaczego magnesy stożkowe są idealne do tablic suchościeralnych i tablic magnetycznych?

Magnes neodymowy przekonuje swoją ogromną mocą i przyczepnością. Dla porównania, przyczepność magnesów stożkowych jest mniejsza niż przyczepność potężnych neodymowych magnesów krążkowych, ale wyraźnie przewyższa przyczepność magnesów standardowych. W rezultacie wymagana objętość magnesów stożkowych jest stosunkowo mała. Wykonują one swoją pracę w sposób dyskretny. Co ma oczywiście swoje zalety, bo nie odwracają one niepotrzebnie uwagi ich użytkownika. Dzięki tym magnesom, na pierwszy plan wysuwa się informacja która jest prezentowana na tablicy, a nie elementy mocujące. Dodatkowo, magnesy w kształcie stożka doskonale nadają się do stosowania jako magnesy biurowe. Oprócz praktycznego zastosowania, przekonują również do siebie dyskretnym i ponadczasowym wyglądem i srebrnym kolorem. W wielu firmach, szkołach i ośrodkach szkoleniowych magnesy wygodne przypinanie i aktualizację informacji na tablicach suchościeralnych i magnetycznych. Ze względu na wysokie walory dydaktyczne, te nowoczesne tablice już dawno zastąpiły klasyczne drewniane tablice. Ponieważ magnesy stożkowe nie ulegają zużyciu, mogą być używane przez bardzo długi czas. W rezultacie zmniejsza to ich koszt użytkowania. Magnesy stożkowe to podstawowy element nowoczesnych tablic zapewniających przejrzystość eksponowanych informacji.

Jakie magnesy stożkowe z możliwością wyboru przyczepności i wysokości można zamówić online?

Nasza oferta zawiera trzy rodzaje niklowanych magnesów stożkowych o różnych średnicach. Możesz wybierać pomiędzy przyczepnością 1200 g, 3100 g i 4900 g. Dostępne wysokości to 4 mm, 6 mm i 8 mm. W razie potrzeby przy zamawianiu online możesz skorzystać z opcji indywidualnego zapytania, tak aby zamówić właściwe magnesy w wymaganej ilości. Oferujemy szeroką gamę magnesów neodymowych w wielu rozmiarach i różnych kształtach: magnesy-dyski, Magnesy krążkowe Ufo, magnesy płytkowe i wiele innych.