Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Dodatkowe mocowanie dzięki tarczom rozetowym

W przeciwieństwie do konwencjonalnych wkrętów do książek ze stali nierdzewnej, bezpieczny wkręt do książek posiada dodatkową tarczę rozetową. Oznacza to, że oprawa może być używana bardzo elastycznie, ponieważ nie ma stałego otworu - sama oprawa zapewnia mocne trzymanie. Jednocześnie możliwe jest ponowne otwarcie śruby i dodanie nowego materiału. Podkładki rozetowe umożliwiają również eleganckie zagłębienie łba śruby w oprawie.

Bezpieczne wkręty do książek dla Państwa produktu

Oprawy z podkładkami rozetowymi ze stali nierdzewnej są często stosowane do menu żywności i napojów oraz wysokiej jakości broszur ze względu na ich elegancką i elastyczną funkcjonalność. W naszym sklepie sprintiko znajdą Państwo różne wersje niklowanych wkrętów zabezpieczających do książek. W zależności od zastosowania, mogą Państwo wybrać długość trzonu od 2 do 15 milimetrów. Dzięki temu mogą Państwo bez problemu trzymać razem zarówno małe, jak i duże broszury.

Dzięki naszym stopniowanym cenom mogą Państwo skorzystać z atrakcyjnych rabatów przy zakupie większych ilości. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, nasz zespół obsługi klienta chętnie Państwu pomoże.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)