Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Przedłużenie śrub z gniazdem o rozmiarze gwintu M4

Jak sama nazwa wskazuje, celem przedłużenia śruby z gniazdem jest wydłużenie elementu między łbem śruby z gniazdem a nakrętką tulejową. W ten sposób połączenie nie traci nic ze swojej stabilności.

Cechy naszych przedłużek do śrub z gniazdem:

  • Przedłużka do śrub z gniazdem M4
  • Zwiększa wysokość wału o 10 mm do 50 mm
  • Ilość zamówienia od 100 sztuk; ceny stopniowane do 10 000 sztuk

Przedłużka do śrub książkowych M4 jest dostępna w naszym sklepie internetowym od minimalnej ilości zamówienia wynoszącej 100 sztuk. Jeśli potrzebują Państwo więcej rozszerzeń, mogą Państwo skorzystać z korzystnych cen stopniowanych.

W sprintiko mogą Państwo nabyć przedłużenie gwintu do śrub z gniazdem M4 dla powiększeń od 10 mm do 50 mm. Proszę znaleźć odpowiedni produkt w naszym sklepie internetowym. Nasze przedłużki do śrub z gniazdem różnią się tylko długością i ceną, pozostałe cechy i jakość wykonania są identyczne.

Montaż przedłużek do śrub książkowych

Aby zamontować przedłużenie śruby książkowej, wystarczy poluzować istniejącą śrubę książkową i wkręcić przedłużenie w wałek stroną z gwintem zewnętrznym. Można włożyć dodatkowy materiał wypełniający, a na koniec można ponownie zamocować łeb śruby, wkręcając go w gwint wewnętrzny.

Potrzebują Państwo więcej informacji na temat naszych produktów? Prosimy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)