Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Jakie są różne warianty etui na identyfikator?

SPRINTIKO posiada w swoim asortymencie etui na identyfikatory z akrylu, twardego PCV i magnetyczne. Można je mocować do odzieży na różne sposoby. SPRINTIKO oferuje etui na identyfikatory z następującymi sposobami przypinania:

  • Samoprzylepne
  • Do smyczy
  • Z agrafką i klipsem
  • Mocowane magnetycznie

Etui na identyfikatory z magnetyczną plakietką

Etui na identyfikator z magnesem mają zdecydowaną przewagę nad innymi wersjami. Te plakietki chronią odzież. Magnes nie niszczy włókien. Jednocześnie komfort noszenia jest wysoki ponieważ magnetyczne etui na identyfikatory nie ześlizgują się. Etui na identyfikatory z magnesem ze sklepu SPRINTIKO Shop są mocowane do odzieży za pomocą dwóch magnesów neodymowych. Magnesy neodymowe są uważane za supermagnesy, które są wielokrotnie silniejsze niż zwykłe magnesy. Dwa krążki z magnesu neodymowego pozwalają, aby magnetyczna osłonka identyfikatora znalazła się w dowolnym miejscu na odzieży. Nawet mocowanie do nieco grubszej tkaniny nie stanowi problemu. Etui na identyfikator z magnetyczną plakietką mają format zewnętrzny 90 x 58 mm i są dostarczane z karteczką do zadrukowania. W sklepie SPRINTIKO dostępny jest również wzór nadruku na arkuszu papieru. Po wydrukowaniu nazwy firmy, logo, nazwisk i stanowisk pracowników lub uczestników konferencji, papier można łatwo przyciąć do rozmiaru etui na identyfikator i włożyć do niego. Zawartość można wymienić w dowolnym momencie, dzięki czemu etui na identyfikator z magnesem są również przydatne do wielokrotnego użytku.

Etui na identyfikator o różnych rozmiarach

Etui na identyfikator są zwykle dostępne w różnych rozmiarach. Jednym z najczęściej używanych formatów jest format karty i wizytówki. W sklepie SPRINTIKO znajdziesz etui na identyfikatory z magnesem lub klipsem w formatach 90 x 58 mm lub 75 x 40 mm. W razie potrzeby możliwe jest również zamówienie specjalne. Możesz wybrać nie tylko format, ale także grubość folii, wzór, sposób przypinania (np. identyfikatory z magnesem) i oczywiście liczbę sztuk.

Etui na identyfikatory z klipsem combi

Etui na identyfikatory z klipsem combi są przypinane do odzieży za pomocą igły lub klipsa. Inaczej niż w przypadku etui na identyfikator magnesem, delikatna odzież może zostać zgnieciona lub uszkodzona, jeśli nie zachowa się ostrożności. Etui na identyfikator z klipsem combi można znaleźć w sklepie z magnesami w formatach 75 x 40 mm i 90 x 58 mm. Do obu rozmiarów dołączony jest papier do wydruku, do którego w sklepie z magnesami dostępny jest szablon. Podobnie jak w przypadku etui identyfikatora z magnesem, wkładki można wymieniać i ponownie wykorzystać etui.

Etui identyfikatorów na konferencje, targi i inne imprezy

Zwłaszcza na targach większość firm wyposaża swoich pracowników na miejscu w praktyczne identyfikatory. Osoby odwiedzające stoisko targowe wiedzą, z kim rozmawiają i mogą nawiązać bardziej osobisty kontakt z firmą. Etui identyfikatora są przydatnym dodatkiem nie tylko na targach, ale również na konferencjach. Na przykład, gdy spotykają się eksperci z tej samej dziedziny, dobrze jest wiedzieć, kto jest kim. Podobnie jest w przypadku wydarzeń organizowanych przez duże, wielooddziałowe firmy. Tutaj nie każdy zna każdego. W tym przypadku identyfikatory mogą pomóc pracownikom uniknąć niezręcznych sytuacji, w których ktoś wielokrotnie pyta o nazwisko. Na spotkaniach, targach, szkoleniach, kursach, konferencjach czy seminariach: Etui na identyfikatory z magnesem lub klipsem combi okazują się przydatne w wielu sytuacjach i są opłacalnym sposobem dla firm lub organizatorów na ułatwienie spotkań na dużych imprezach.

Po której stronie należy nosić identyfikator?

W kwestii po której stronie należy umieścić identyfikator, najważniejsza jest jednolitość. Udowodniono, że należy umieszczać identyfikator po prawej stronie odzieży. Istnieje bardzo prosty powód: Gdy witamy się i podajemy komuś prawą rękę, nasze spojrzenie często automatycznie kieruje się na twarz, omiatając wzrokiem identyfikator. Szybkie spojrzenie w górę pozwala poznać ważne informacje o drugiej osobie, podczas gdy identyfikator po lewej stronie często pozostaje niezauważony. Aby wrażenie było jednolite, najważniejsze jest, aby wszyscy pracownicy przypinali identyfikator do ubrania po tej samej stronie. Mężczyźni nie powinni nosić identyfikatora na krawacie, a kobiety na linii dekoltu.