Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:
Kość introligatorska, ostra Kość introligatorska, ostra
✓ dostępne różne opcje!
EcologiQ 

Składane nogi wykonane z kości

Tradycyjnie, składana kość jest wykonana z kości, więc nazwa łączy funkcję z materiałem - fałda jest tworzona przez (kostną) nogę. Kość jest szczególnie odpowiednim materiałem, składana kość jest wytrzymała w każdym zastosowaniu, poręczna i bardzo łatwa w użyciu. Jednocześnie włókna papieru są traktowane delikatnie, a na materiale nie pozostają żadne pozostałości poza pożądanym zagięciem.

Drewniane składane nogi

Idealne właściwości do składania nie ograniczają się do kości materiału, dlatego też drewniane nogi do składania są obecnie coraz częściej używane. Bambusowe narzędzia do składania mają długą tradycję w japońskim introligatorstwie i stają się coraz bardziej popularne ze względu na surowiec roślinny.

Proszę kupić składane nogi od sprintiko

Nasze składane nóżki są dostępne w różnych kształtach, formatach i z różnych materiałów. Dzięki długościom od 12 do 19 centymetrów, każda ręka znajdzie odpowiednie narzędzie. Oprócz standardowej wersji z jedną spiczastą i jedną zaokrągloną stroną, oferujemy również wersję czysto zaokrągloną.

Niezależnie od tego, czy chodzi o składanie czy bigowanie, klejenie czy wygładzanie krawędzi, Państwa spersonalizowana kość do składania może być używana w wielu różnych sytuacjach. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić swoją własną, spersonalizowaną kość składaną, dopasowaną do Państwa preferencji. Pasująca linijka jest również niezbędnym elementem podstawowego wyposażenia.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)