Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Nóż do cięcia metalu

Dzięki bardzo ostremu ostrzu można łatwo i szybko wykonać precyzyjne prace przy obróbce papieru. Oferujemy dwa różne warianty noży tnących: Noże tnące z kółkiem blokującym i noże tnące z blokadą przesuwną. Do wymiany stępionych ostrzy oferujemy w sprintiko również stalowe i węglowe ostrza zatrzaskowe o szerokości 18 mm.

 

Obcinarka rotacyjna do tkanin i papieru

W naszym asortymencie posiadamy również nożyk obrotowy, za pomocą którego bez problemu i przy niewielkim wysiłku można obrabiać tekstylia, papier i karton z milimetrową precyzją. Obcinarka rotacyjna znajduje zastosowanie głównie w introligatorstwie i poligrafii. Nasz sklep internetowy oferuje dopasowane ostrza zamienne o średnicy 45 mm.

 

Noże papiernicze i introligatorskie

Nasze noże introligatorskie z rękojeścią z drewna bukowego i ostrzami z odlewu stalowego są dzięki swoim ostrym ostrzom idealne do pracy z papierem, do cięcia materiałów lub do otwierania paczek. W przeciwieństwie do noża introligatorskiego, nasz nóż do papieru z rękojeścią ze szlachetnego drewna lepiej nadaje się do oddzielania sklejonych bloków lub opraw klejowych po wyschnięciu.

 

Nożyce introligatorskie i nożyce do listew

Oferujemy bardzo solidne nożyczki o długości 18,0 cm lub 24,5 cm, które zostały specjalnie wykonane dla branży i handlu introligatorskiego. Nożyczki introligatorskie mogą być używane głównie do papieru, tkanin okładkowych, skóry i tekstyliów. Tworzywa sztuczne i guma mogą być jeszcze obrabiane za pomocą ostrych nożyczek.