Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Zalety folii ochronnych

Folie okładkowe chronią Państwa dokumenty przed zużyciem. Tworzą barierę przed brudem, wilgocią i czynnikami fizycznymi. Jednocześnie mogą być wykorzystywane jako elementy dekoracyjne. Dokument z przezroczystą okładką ma elegancki wygląd i wyróżnia się na tle zwykłych okładek. Strona tytułowa pozostaje w pełni widoczna i wzbudza ciekawość co do zawartości. Wraz z dopasowanym grzbietem, nasze przezroczyste okładki tworzą wizualną całość i są postrzegane jako wysokiej jakości okładka.

Folie okładkowe sprintiko nie są wstępnie dziurkowane i mogą być elastycznie przetwarzane przy użyciu różnych metod oprawy - czy to oprawy spiralnej, drutowej, plastikowej czy zaciskowej.

Okładki w różnych wariantach

Nasze okładki wykonane z krystalicznie przezroczystego PVC są szczególnie odpowiednie, gdy kolorowy obraz dokumentów pod spodem musi pozostać widoczny. Nasze matowe okładki wykonane z folii PP zapewniają lepszą ochronę przed zarysowaniami, nie odbijają światła i są mniej podatne na odciski palców lub cząsteczki brudu. Folie matowe zalecamy szczególnie w przypadku dokumentów, które są często używane.

Aby zoptymalizować wygląd swoich dokumentów, proszę wybrać powierzchnię folii sprintiko spośród następujących kategorii: krystalicznie przezroczysta, matowa, gładka, antyrefleksyjna, w paski.

Folie okładkowe w różnych formatach

Oferta sprintiko obejmuje folie okładkowe w różnych formatach. Oferta obejmuje wszystkie popularne formaty i nie pozostawia nic do życzenia, jeśli chodzi o profesjonalny wygląd Państwa dokumentów. Przezroczysta folia w formacie A4 nadaje się jako okładka do większości dostępnych na rynku wydruków. sprintiko oferuje również mniejsze i większe formaty:

  • Okładka DIN A5
  • Okładka DIN A4
  • Okładka DIN A3
  • Okładka DIN A2
  • Folia okładkowa w formacie Maxi (700 x 1000 mm)

Folie okładkowe w różnych grubościach

folie okładkowe sprintiko są dostępne w różnych grubościach materiału od 0,15 mm do 0,80 mm. Grubość materiału może mieć wpływ na pożądaną stabilność i wrażenia dotykowe Państwa produktu do bindowania. Im grubsza folia okładkowa, tym stabilniejszy efekt końcowy.

Niestandardowe folie okładkowe

Jeśli potrzebują Państwo czegoś innego niż standardowa folia okładkowa A4, z przyjemnością dostarczymy również produkty niestandardowe. Nasze folie okładkowe mogą być dostarczane w dowolnym formacie i o dowolnej grubości. Dzięki temu mogą Państwo zaprojektować swoje kalendarze, dokumenty prezentacyjne i menu dokładnie tak, jak Państwo sobie tego życzą. Zespół obsługi klienta sprintiko chętnie Państwu doradzi!

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)