Kontakt
Telefon
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!
Mail
Chętnie służymy pomocą. Masz pytania wyślij do na Mail na adres:

Zalety bindowania okładek

Oprawione dokumenty są często używane jako materiały informacyjne i są przeglądane lub edytowane przez różnych użytkowników. Częste użytkowanie może prowadzić do oznak zużycia, takich jak plamy lub zagniecenia. Jeśli strona tytułowa zużyje się, ucierpi na tym wygląd całego dokumentu. Aby temu przeciwdziałać, podczas oprawy broszury można zastosować okładkę. Znajduje się ona przed pierwszą stroną dokumentu i jest wykonana z grubościennego kartonu lub przezroczystego plastiku (folia PE).

Okładka zapewnia broszurze dodatkową stabilność i chroni ją przed zużyciem, które często występuje w codziennym życiu biurowym. Zapobiega to uszkodzeniu dokumentów przez płyny, brud lub nieostrożne użytkowanie. Okładka niezawodnie zapobiega również przedwczesnemu zużyciu dokumentów. Ponadto inwestują Państwo nie tylko w trwałość swoich dokumentów, ale także w ich estetykę. Okładki nadają broszurom profesjonalny i elegancki wygląd. Ponadto oczywiście zawsze istnieje możliwość zadrukowania lub innego dostosowania okładki. W sprintiko przezroczyste okładki są wyposażone w kolorowy pasek, dzięki czemu mogą Państwo kategoryzować i indywidualizować swoje dokumenty.

Materiał i kolory

Okładki sprintiko są odpowiednie dla dokumentów w formacie A4. Do wyboru mają Państwo okładki kartonowe lub plastikowe (folia PE). Wszystkie okładki do bindowania są wyposażone w rowki udarowe dla łatwego i czystego przetwarzania. Okładki kartonowe są dostępne w kolorach czarnym, białym i niebieskim. Okładki plastikowe są przezroczyste, dzięki czemu widoczna jest strona tytułowa oprawianego dokumentu. Nasze przezroczyste okładki mają kolorowy pasek kartonowy na dłuższym boku. Tekturowy pasek można zamówić w różnych kolorach. Kodowanie kolorystyczne umożliwia naszym klientom rozróżnianie i kreatywne projektowanie dokumentów.

(Ten tekst został przetłumaczony maszynowo.)